Gerbiamas Paciente,

Viešoji įstaiga Eržvilko PSPC korupcijai skelbia NE!

Bet kokio kyšio davimas ar ėmimas (korupcijos atvejis) yra kriminalinis nusikaltimas, o jo dalyviams gresia baudžiamoji atsakomybė. Kviečiu pacientus ir jų artimuosius atsisakyti šios ydingos tradicijos, nes tai būtų įstatymo pažeidimas, be to, tai sudarytų sąlygas korupciniams veiksmams plisti visoje įstaigoje. Kiekvienas pacientas, pasirinkęs paslaugų gavimą Viešojoje įstaigoje Eržvilko PSPC, sulauks ne tik kokybiško ir profesionalaus aptarnavimo, bet ir malonaus bendravimo, šilto dėmesio, už ką medikams dėkojama ne „pakiša“, o nuoširdžiu „Ačiū“ ir įsipareigojimu rūpintis savo sveikata.

Norime atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Korupcijos prevencijos ir kontrolės funkcijas įstaigoje vykdo finansininkė / buhalterė Genovaitė Kundrotienė. Susidūrus su korupcinio pobūdžio veika įstaigoje galima kreiptis į atsakingą darbuotoją: 

  1) asmeniškai;
  2) skambinti: 
         ambulatorijos telefonu 8 447 43245; 
         mobiliu 8 65299481
   3) elektroniu paštu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kiti kontaktai susidūrus su korupcijos atvejais:

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) "karštosios linijos" telefono numeris +370 52 663 333
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) elektroninis paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) "pasitikėjimo telefonas" +370 800 66004
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) elektroninis paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Jurbarko rajono savivaldybės mero potvarkiu 2024-03-29 Nr. V3-167 buvo sudaryta vertinimo komisija įstaigos Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo įvertinimui. Jo metu buvo nustatomas įstaigos korupcijos indeksas ir atitiktis Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo kriterijams.

Atlikusi vertinimą, komisija nustatė, kad viešoji įstaiga Eržvilko pirminės sveikatos priežiūros centras atitinka Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą.

2024 m. balandžio 24 d. Jurbarko rajono savivaldybės mero potvarkiu Nr.V3-206 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardui gauti sąrašo patvirtinimo“ Eržvilko pirminės sveikatos priežiūros centrui suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.


 

SOCIALINĖ MEDIA